Kutsikakool retriiverile

Retriiverid on igal pool hinnatud jahikoerad, kuigi tema õpetamine selle ülesandega suurepäraselt toime tulemiseks vajab harjutamist. Retriiveri tööülesannete hulka kuulub saagi kiire ära toomine külmast veest, tihedast võsast ja muudest rasketest paikadest. Tema hea nina lubab tal ajada ka verejälge suure saagi jahil.
Kutsikakool retriiverile
Retriiveri kutsikakooli gruppi on oodatud ainul retriiverid (Labrador, Kuldne, Nova Scotia, Siledakarvalineretriiver jne). Kursus on ülesse ehitatud koostöös jahikoolitajaga, kus valmistame ette koerad jahitrenniks ja tõukatseks.
Kursus sisaldab nii sõnakuulekust, kui jahikoera jahiinstinktide juhtimist, toetame kutsika julgust, enesekindlust ja õpetame kutsikale töömeeleolu, ning alustmae varakul ninatööga.


Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale. Grupis on 6 koera. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Kursuse tasu 225 eur
Gruppi juhendab Piret Kannike


13 detsember (esmaspäev) kl 18.00 6 vaba kohta!

Kut.11
-
Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Programmi on lisatud koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni harjutused, valmistame kutsika ette jahitrenniks ja tõukatseteks. Grupis on 6 kutsikat. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreeru siit! Selgitusse: Kut.11


Edasijõudnute grupp alustab 2 november (teisipäev) kl. 18.00  - 6 vaba kohta

ED Ret-3 - Tunnid toimuvad Rannamõisa  Pet City siseruumis. Kursuse pikkus 7 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 145 eur.
Gruppi on oodatud retriiveri kutsikakooli grupi lõpetanud kutsikad, kes soovivad edasi minna jahikoolitusele ja/või tõukatsetele. Kursusel osalemise eeldus on retriiveri kutsikakooli grupi läbimine kutskas.ee koolis.
Gruppi juhendab Piret Kannike
Gruppi registreeru siit!

Rohkem infot kutsikakooli kohta leiad ( Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus ), kui kerid lehte allapoole :)


Peamine kutsikakooli kvaliteedi näitaja on koolitaja, kellel on ametlik koolitaja sertifikaat, kes koolitab ennast regulaarselt, omab pikaajalist kogemust koolitajana antud alal ja keda kiidab koeraomanik .

 1. Meil on väikesed grupid (4-6 koera), kutsikate vanuse piirang on 2,5 elukuud kuni 4,5 elukuud, mis tagab grupis üheealiste kutsikate vanuse, jõukohase õppimise ja sotsialiseerimise.
 2. Tunnid toimuvad Pet City hallis, mis on soe, põrandakate on kummist, mis on turvaline, ei libise. Meie treeningruum on (300 ruutmeetrit) suur ja puhas! Suur ruum tagab grupis osalejatele privaatsuse ning võimaldab läbi viia kvaliteetse koolitusprogrammi. Suveperioodil toimuvad tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (aprill- september).
 3. Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaalu harjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused).
 4. Loengu tunnid toimuvad onlines
 5. Meie koolitaja on suure kogemusega oma ala spetsialist, kes armastab koeri mida on näha ka tunnis osalevate koerte käitumisest.

Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus

Kutsikakool algab hetkest mil oled registreerunud algavasse kutsikakooli gruppi. Pärast gruppi registreerimist saadame selle kohase kinnituse kahe tööpäeva jooksul.

Kursuse pikkus 12 tundi sealhulgas 2 loengutundi (120 min, mis toimuvad paralleelselt harjutustunni nädalaga). Koolitus toimub üks kord nädalas välja arvatud need nädalad kus on loengutunnid ehk kokku kestab kursus 8 järjestikust nädalat. Ühe harjutustunni pikkus 60 min. Tunnid toimuvad talve perioodil sisehallis (suveperioodil õues) välja arvatud teine ja kuues tund, mis on loengud ilma koerata. 

Kursus sisaldab 12 kontaktundi (nendest 2 loengut 120 min+ 8 harjutustundi). 50% kursuse tasu tuleb tasuda enne gruppi registreerimist, mis garanteerib koha grupis.
Turul on saadaval palju kutsikakooli teenuseid, oleme veendunud, et meie www.kutsikas.ee kool pakub kõige kvaliteetsemat teenust , mis sisaldab :

 • iga kutsikas ja  omanik on  treeneril fookuses kogu kursuse jooksul;
 • meil on parim treeningsaal Eestis ja turvaline õueplats (suur/soe/turvaline/hea asukoht);
 • koolitusprogramm on hästi läbimõeldud, kaasaegne ja koeraomaniku toetav;
 • kursus on pikk, mis tagab koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnitumise;
 • juhendajal (Piret Kannike) on kutsikakoolitus hobi, mis kajastub ka juhendaja pühendumises oma õpilastele;
 • tundide sisu on hästi planeeritud ja aktiivne;
 • kutsikakooli eesmärk on kujundada koeraomanikule koeraga elamise rutiin, kasvatuse õiged põhimõtted mille kohaselt saab kutsikas õigeaegse kasvatuse ja omandab turvalise koolituse põhitõed.
 • tule ja veendu meie töö kvaliteedis enne kui registreerud kutsikakooli. Oma soovist palun teavita piret@kutsikas.ee

PS! Kursus algab registreerumis kinnituse meiliga, kus saadame esimes koolitus materjali. Kursuse kohast loobudes 2 nädalat enne esimest tundi või varem, tagastatakse koolituse tasu 100%, hilisemal koolitusest loobumisel, koolituse tasu ei tagastata või tagastatakse 50 % koolituse summast juhul kui vabale kohale registreerib uus soovija.

Tasumine: Kutsikakooli kursus 225 eur
Enne registreerumist kutsikakooli tuleb tasuda ettemaks 100 eur kursuse tasust, teine pool kursuse tasust tuleb tasuda kursuse esimeseks tunniks võimalik on tasuda ka osade kaupa kokkuleppel. Registreerumisel võib tasuda ka kogu kursuse tasu.
Saaja: Cannis OÜ, reg. nr. 16238904
arve nr. EE987700771006291663 , pank: LHV
selgitus: kutsikagrupinimi (Näiteks: KUT1)

Kutsikakooli viib läbi Piret Kannike, kursusel kasutatakse Amichien Bonding meetodit (koerakuulaja meetod).

Kõikide tundide läbiv teema on sõnakuulelikkuse alg elemendid, lisaks paneme suurt rõhku kodusele kasvatusele, teiste koerte ja võõraste inimestega sotsialiseerimisele, hilisemate koera probleemkäitumiste ennetamisele, puberteediga seotud käitumise teadvustamisele omanikule, käsklustele: istu, lama, seisa, juurde tulek, keelamine, kontakt, rihmas liikumine, premeerimine, mäng ja lõbusad trikid.


Kutsikakooli asukoht Rocca Al Mare Pet City ruumides Rannamõisa tee 8,Tallinn.
Kohtumiseni!

Eelmine
Online konsultatsioon
Järgmine
Edasijõudnute grupp

Vastused puuduvad

Email again: