Edasijõudnute grupp

Edasijõudnute grupp on kutsikakooli jätku kursus. Gruppi on oodatud ainult meie kooli kutsikakooli läbinud koerad!

Grupp ED6 alustab 3 august kl 19.00 2 vaba kohta
Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku. Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 165 eur.


Grupp ED5 alustab 21 september kl. 18.00 6  vaba kohta
Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 11 Harku, kui ilmad muutuvad külmaks ja vihmaseks toimuvad tunnid Rannamõisa Pet City sisehallis. Kursuse pikkus 6 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 125 eur.


Grupp ED4 alustab 20 september kl. 19.00 3 vaba kohta
Tunnid toimuvad Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8. Kursuse pikkus 6 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 125 eur


Alates 1.06.2021 oleme KM kohustlane.
Grupi suurus kuni 6 koera (sõltub gruppi registreerunud koerte suurusest). Gruppi on oodatud koerad, kes on eelnevalt läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli. Kui grupis on vaba kohta saab liituda grupiga ka väljaspool meie kooli õpilane.Koer ei tohi olla agressiivne inimeste ja teiste koerte suhtes. Kursusel jätkame kutsikakoolis õpitu kinnistamist (püsivused: istumine, lamamine, seismine; juurde tuleks ärritaja juuresolekul, rihmas- ja kõrval liikumine jne.), oleme toeks puberteedieas koera kasvatusel ja aitame vältida koeral probleemkäitumise tekkimist ning kinnistumist.
ED grupi läbimine on eelduseks hobigrupiga liitumisel. 
Eelmine
Herbal
Järgmine
Online konsultatsioon

Vastused puuduvad

Email again: