Edasijõudnute grupp

Järgmine edasijõudnute grupp:

ED3 - 9 september kl. 18.00 Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil ja alates sep. keskelt sõltuvalt ilmast Rannamõisa Pet City sisehallis.  Grupp on täis!

ED1  - 9 september kl. 20.00  Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil ja alates sep. keskelt sõltuvalt ilmast Rannamõisa Pet City sisehallis.  Grupp on täis!

ED2 - 24 august kl. 19.00 Tunnid toimuvad Harku Mõisa muruplatsil ja alates sep. keskelt sõltuvalt ilmast Rannamõisa Pet City sisehallis. Grupp on täis!

Grupi suurus kuni 6 koera (sõltub gruppi registreerunud koerte suurusest). Gruppi on oodatud koerad, kes on eelnevalt läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli. Kui grupis on vaba kohta saab liituda grupiga ka väljaspool meie kooli õpilane.Koer ei tohi olla agressiivne inimeste ja teiste koerte suhtes. Kursusel jätkame kutsikakoolis õpitu kinnistamist (püsivused: istumine, lamamine, seismine; juurde tuleks ärritaja juuresolekul, rihmas- ja kõrval liikumine jne.), oleme toeks puberteedieas koera kasvatusel ja aitame vältida koeral probleemkäitumise tekkimist ning kinnistumist.
ED grupi läbimine on eelduseks hobigrupiga liitumisel. 
Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 120 eur .

Kutsikas, kes ei ole läbinud kutsikas.ee kutsikakooli, tuleb enne registreerumist võtta meiega ühendust piret@kutsikas.ee. Treener vaatab enne koera üle (sobivus meie kooli meetodiga ja kutsika eelnev kasvatus/koolitus), ning annab oma nõusoleku grupiga liituda. Kursuse hind 135 eur.
Eelmine
Herbal
Järgmine
Kutsikakool

Vastused puuduvad

Email again: