Agility algajale


Agility kutsikakooli grupp

17 november (kolmapäev) kl. 17.00 3 vaba kohta!
Kut.9- Kursuse pikkus - 12 tundi, 1 tunni pikkus 60 min. Grupp on oodatud kutsikad, kes planeerivad tulevikus agility sporti harrastada. Kursusel õpime kutsika kasvatust, sõnakuulekust ja valmistame kutsika ette agility trennideks. Grupis on 6 kutsikat. Gruppi on oodatud kutsikad vanuses 2,5 - 4,5 elukuud. Gruppi juhendab Piret Kannike
Tunnid toimuvad Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8 Tallinn. Kursuse hind 225 eur

Gruppi registreeru siit!
Selgitusse: Kut.9


Uued agility grupid alustavad (koerad vanuses 12 elukuud - 4 aastat)


25. oktoober (esmaspäev) kl. 16.00 - trennid toimuvad Maardus, Tiigi 5A. Sobivustest toimub 22.10 (täpsem info registreerumisel)

25. oktoober (esmaspäev) kl. 17.00  trennid toimuvad Maardus, Tiigi 5A. Sobivustest toimub 22.10 (täpsem info registreerumisel)

19. november (reede) kl. 18.00  trennid toimuvad Maardus, Tiigi 5A. Sobivustest toimub 22.10 (täpsem info registreerumisel)

19. november (reede) kl. 19.00  trennid toimuvad Maardus, Tiigi 5A. Sobivustest toimub 22.10 (täpsem info registreerumisel)


Ootame agility tenni koeri vanuses alates 12 elukuud kuni 4 aastased. Koer peab olema terve ja mitte ülekaalus. Koer ei tohi olla agresiivne teiste koerte ega inimeste vastu.
Kuna kõigile koertele ja ka omanikele agility ei sobi (põhjuseid on palju nätieks: koeratõug, füüsiline seisund, koera iseloom, omaniku füüsiline seisund jne) teeme enne trenni sobivustesti, mille käigus selgub kas sinu koerale ja sinule on agility sobilik harrastada.
Agility treeningruppi pääsemiseks on eeldus, et koeraga on läbitud www.kutsikas.ee kutsikakooli edasijõudnute grupp. Juhul kui soovija ei ole meie kutsikakooli õpilane siis tuleb läbida sobivustesti, kus selgitame välja koera ja omaniku sobivuse 
agilitiks (täpsem info registreerumisel).

Agility trenn toimub 1 korda nädalas, tunnis kestvus 60 min.
Trennid toimuvad Maardus (TAKO agility hallis) Tiigi 5A
Treeninguid viib läbi FCI agiliyt kohtunik ja 20 aastat praktiseerinud agility treener Peter Holmberg.

Oma soovist treeningrgupia liiuda, palun täida registreerumisleht. Pärast registeerumist saadame täpse info treening korralduse kohta.

Kohtumiseni!

Eelmine
Kutsikakool

Vastused puuduvad

Email again: