Kutsikakool

  Uus kutsikakooligrupp:  (Kut2) alustab kolmapäeval 20.november  kl. 19.00  Kursus sisaldab loengut "kutsika kasvatus", mis toimub 26 november kl.18.30. Loengu toimumiskoha saadame gruppi registeerunule mailile. Kõik harjutustunnid koeraga toimuvad Rannamõisa Pet City sisehallis, aadress: Rannamõisa tee 8.

  Gruppi Kut2 registreeri siit!
   

  (Kut1) alustab esmaspäev 4.november kl. 18.00 Kursus sisaldab loengut "kutsika kasvatus", mis toimub 5 november kl.18.30. Loengu toimumiskoha saadame gruppi registeerunule mailile. Kõik harjutustunnid koeraga toimuvad Rannamõisa Pet City sisehallis, aadress: Rannamõisa tee 8. Grupp on täis!

  Rohkme infot kutsikakooli kohta leiad kerides lehte allalpoole :)

  Kursus pikkus - 12 tundi (2,5 kuud), programmi on lisatud  koolitusmeetod, mis põhineb klassikalisele ja operantsele tingimisele. Kutsika motivatsiooni tõstmise harjutused, lisaks kasutame õppimisel interaktiivseid koolitusmaterjale.

  Kohtumiseni!

  NB! Kui sul on koerakutsikas, kellega ei saa oodata (seoses kutsika vanuse tõttu) järgmist kutsikakooli gruppi, siis võta julgelt ühendust.  Saame pakkuda kodukonsultatsiooni, et saaksid oma küsimustele vastused ja õiged kasvatuse juhised!  
  Meie kool pakub eksklusiivset kutsikakooli programmi.

  Mis teeb meie teenuse eksklusiivseks?
  Meie ei kingi sulle ilusat T-särki, ega sinu koerale joogikaussi, me ei peida oma nõrkusi nänni taha, vaid pakume sulle seda mida lubasime - proffessionaalset kutsika kasvatust, koolitust ja vastuseid sinu küsimustele!

  Peamine kutsikakooli kvaliteedi näitaja on koolitaja, kellel on ametlik koolitaja sertifikaat, kes koolitab ennast regulaarselt, omab pikaajalist kogemust koolitajana antud alal ja keda kiidab koeraomanik .

  1. Meil on väikesed grupid (kuni 4-6 koera), kutsikate vanuse piirang on 2,5 elukuud kuni 4,5 elukuud, mis tagab grupis üheealiste kutsikate vanuse, jõukohase õppimise ja sotsialiseerimise.

  2. Tunnid toimuvad Pet City hallis, mis on soe, põrandakate on kummist, mis on turvaline, ei libise. Meie treeningruum on (300 ruutmeetrit) suur ja puhas! Suur ruum tagab grupis osalejatele privaatsuse ning võimaldab läbi viia kvaliteetse koolitusprogrammi. Suveperioodil toimuvad tunnid õues Harku Mõisa muruplatsil (mai- september).

  3.  Koolitusvahendid on koerasõbralikud ja turvalised (trikid, tasakaalu harjutused, enesekindlust tõstvad harjutused, julguse ja motivatsiooni harjutused). 

  5. Loengu tunnid toimuvad mugavas ja kvaliteetses koolitusruumis Tallinna kesklinna hotellis.
  4. Meie koolitaja on suure kogemusega oma ala spetsialist, kes armastab koeri mida on näha ka tunnis osalevate koerte käitumisest.

Kutsikakooli programmi raames kasutame Nina Ottosson arendavaid mänguasju, mida soovitavad koerapsühholoogid, loomaarstid, treenerid ja koeraomanikud üle terve maailma. Mänge on võimalik ka koju laenutada.

Loe mänguasjade kohta rohkem siit!

Kutsikakooli kursuse ülesse ehitus

Kutsikakool algab hetkest mil oled registreerunud algavasse kutsikakooli gruppi. Pärast gruppi registreerumist saadame sellekohase kinnituse kahe tööpäeva jooksul.

Pane tähele! Kutsika vanus esimesel tunnil peab olema 2,5 - 4,5 elukuud, mitte    registreerumise hetkel.

Kursuse pikkus 12 tundi sealhulgas 2 loengutundi (120 min, mis toimuvad paralleelselt harjutustunni nädalaga). Koolitus toimub üks kord nädalas välja arvatud need nädalad kus on loengutunnid ehk kokku kestab kursus 10 järjestikust nädalat. Ühe harjutustunni pikkus 60 min. Tunnid toimuvad talve perioodil sisehallis (suveperidoodil õues) välja arvatud teine ja kuues tund, mis on loengud ilma koerata. Kutsikakooli gruppi on oodatud kõik koeratõud k.a tõuta koerad.

Kursuse tasu 200 eur
Kursus sisaldab 12 kontaktundi (nendest 2 loengut 120 min+ 8 harjutustundi).  50% kursuse tasu tuleb tasuda enne gruppi registreerumist, mis garanteerib koha grupis.

Turul on saadaval palju kutsikakooli teenuseid, oleme veendunud, et meie www.kutsikas.ee kool pakub kõige kvaliteetsemat teenust , mis sisaldab :

 •  iga kutsikas ja  omanik on  treeneril fookuses kogu kursuse jooksul;
 •  meil on parim treeningsaal Eestis ja turvaline õueplats (suur/soe/turvaline/hea    asukoht);
 •  koolitusprogramm on hästi läbimõeldud, kaasaegne ja koeraomaniku toetav;
 • kursus on pikk, mis tagab koeraomaniku uute harjumuste ja õpitu kinnitumise;
 •  juhendajal (Piret Kannike) on kutsikakoolitus hobi, mis kajastub ka juhendaja pühendumises oma õpilastele;
 • tundide sisu on hästi planeeritud ja aktiivne;
 • kutsikakooli eesmärk on kujundada koeraomanikule koeraga elamise rutiin, kasvatuse õiged põhimõtted mille kohaselt saab kutsikas õigeaegse kasvatuse ja omandab turvalise koolituse põhitõed.
 • tule ja veendu meie töö kvaliteedis enne kui registreerud kutsikakooli. Oma soovist palun teavita piret@kutsikas.ee

PS! Kursuse kohast loobudes 2 nädalat enne esimest tundi või varem, tagastatakse koolituse tasu 100%, hilisemal koolitusest loobumisel, koolituse tasu ei tagastata või tagastatakse 50 % koolituse summast juhul kui vabale kohale registreerub uus soovija.

Tasumine: 

Enne registreerumist kutsikakooli tuleb tasuda 50% kursuse tasust (100 eur), teine pool kursuse tasust tuleb tasuda kursuse esimeseks tunniks. Registreerumisel võib tasuda ka kogu kursuse tasu.
Saaja:  OÜ Canini, reg. nr. 12990700      
arve nr. EE257700771001890632 , pank: LHV
selgitus: kutsikagrupi nimi (Näiteks: KUT1)

Kutsikakooli viib läbi Piret Kannike, kursusel kasutatakse Amichien Bonding meetodit (koerakuulaja meetod).

Kõikide tundide läbiv teema on sõnakuulelikkuse algelemendid, lisaks paneme suurt rõhku kodusele kasvatusele, teiste koerte ja võõraste inimestega sotsialiseerimisele, hilisemate koera probleemkäitumiste ennetamisele, puberteediga  seotud käitumise teadvustamisele omanikule, käsklustele: istu, lama, seisa, juurdetulek, keelamine, kontakt, rihmas liikumine, premeerimine, mäng ja lõbusad trikid.

Registreerimine kursusele siit!  (kui grupp on täis, siis registreerumise leht ei avane)!

Kutsikakooli asukoht Rocca Al Mare Pet City ruumides Rannamõisa tee 8, Tallinn.

Kohtumiseni!


Eelmine
Kodune kasvatusloeng
Järgmine
Metsatund

Vastused puuduvad

Email again: