Hobigrupp


Hobigruppi on oodatud eelkõige kutsikas.ee kooli õpilasi, grupis vaba koha olemasolul võtame gruppi koeri kes ei ole varem meie koolis käinud. 
Grupiga liitumis soovijal palun saata mail piret@kutsikas.ee.

Siia on oodatud kõik koerad ja koeraomanikud, kes soovivad oma koeraga aktiivselt tegeleda, kuid ei huvitu konkreetsest koeraspordist ja puudub ambitsioon võistlemisest. Trennis saavad osaleda koerad kes ei ole agresiivsed (teiste koerte või inimeste peale). Koeraomanikul peab olema koeraga hea kontakt.
Hobigrupitunnid sisaldavad erinevate koeraspordialade komponente nagu erinevad trikid (tasakaalutrikid, painutused, julgust toetavad trikid jne); sõnakuulelikuse elemendid (istu-lama-seisa jne);  lendav taldrik; flyball; agility elemendid.
Tunnid on ülesse ehitatud mitmekülgselt ja huvitavalt, eesmärgiga pakkuda kodukoertele põnevust ja arendavat tegevust.

Trenni on oodatud kõik koerad kes on läbinud eelnevalt kutsikakooli ja omavad edasijõudnute gruppi tunnistust.
Trenn toimub üks kord nädalas suvel perioodil (mai - sep) Harku Mõisa muruplatsil, Instituudi tee 15, Harku. Talveperioodil (okt - aprill) Rannamõisa Pet City sisehallis Rannamõista tee 8 Tallinn. Trenni kuutasu 60 eur. Grupis kuni 6 koera. Enne registreerumist palun saada mail piret@kutsikas.ee ja küsi vaba koha olemasolu.
Registreerumisel gruppi märgi hobigrupi lühend "HOBI"
Eelmine
Suusatamine ja koer
Järgmine
Edasijõudnute grupp

1 vastus

Email again:
Vicky 13. aprill 2017
Vot see on küll nii äge asi.