Edasijõudnute grupp

Järgmine edasijõudnute grupp (ED1) alustab 23 märts 2020 a. kl. 18.00.  Tunnid toimuvad esmaspäeviti Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8, Tallinn. Gruppi registreerumine avaneb 1 märts 2020! 

ED2 alustab 3 veebruar 2020 a. kl. 20.00.  Tunnid toimuvad esmaspäeviti Rannamõisa Pet City sisehallis, Rannamõisa tee 8, Tallinn. Grupp on täis!

Grupi suurus kuni 6 koera (sõltub gruppi registreerunud koerte suurusest). Gruppi on oodatud koerad, kes on eelnevalt läbinud www.kutsikas.ee kutsikakooli. Kui grupis on vaba kohta saab liituda grupiga ka väljaspool meie kooli õpilane.Koer ei tohi olla agressiivne inimeste ja teiste koerte suhtes. Kursusel jätkame kutsikakoolis õpitu kinnistamist (püsivused: istumine, lamamine, seismine; juurde tuleks ärritaja juuresolekul, rihmas- ja kõrval liikumine jne.), oleme toeks puberteedieas koera kasvatusel ja aitame vältida koeral probleemkäitumise tekkimist ning kinnistumist.
ED grupi läbimine on eelduseks hobigrupiga liitumisel. 
Kursuse pikkus 8 nädalat, tund toimub 1 korda nädalas. Kursuse hind 120 eur (kui eelnevalt ei ole läbitud kutsikas.ee kutsikakooli on kursuse hind 135 eur).Eelmine
Laserteraapia
Järgmine
" Kui kodus on kaks või enam koera"

Vastused puuduvad

Email again: